> Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu Başkanı
Yavuz Temel

1981 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Üniversiteye kadar olan eğitimini Bursa’da tamamladıktan sonra Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nü bitirdi. Eğitim süresi boyunca fotoğraf ve halkla ilişkiler projeleri ile çeşitli yarışmalardan ödüller aldı. Yine Selçuk Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler alanında Yüksek Lisans eğitimini tamamladıktan sonra çalışma hayatına Bursa’da çeşitli yerel gazetelerde editörlük ile devam etti. Kendi işletmesini kurana kadar PR ve reklam sektöründe müşteri temsilciliği ve yöneticilik görevlerinde bulundu. 2010 yılından itibaren kurucu ortağı olduğu Sinerji Grup’ta Kreatif Grup Başkanı olarak ulusal ve yerel birçok marka ile çalışmaya devam ediyor. Yöneticilik yaptığı Sinerji Grup bünyesinde yer alan reklam ajansı ve yayıncılık şirketleri ile ulusal ve yerel anlamda başarılı birçok proje ve kampanyaya imza attı. Yavuz Temel evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

 

Devamını Oku

Sayman
Murat Coşkun

1976 yılında Erzurum’un Narman ilçesinde dünyaya geldi. Üniversiteye kadar eğitimini Erzurum’da tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi Matbaa Bölümü’nü bitirdi. Bursa’da kurduğu Nöbetçi Matbaa ile reklam sektörüne atıldı. Beş yıl Nöbetçi Matbaa’yı işletti. Ardından iki yıl Bursa Hakimiyet Gazetesi’nde matbaa yöneticiliği yaptı. İki yılın sonunda Furkan Ofset’te yedi yıl boyunca üretim ve satış yöneticiliği yapan Murat Coşkun, üç yıldır İmak Ofset Bursa Şube Sorumlusu olarak reklam sektöründe hizmet vermeye devam ediyor. Murat Coşkun evli ve üç çocuk babasıdır.

Devamını Oku

Başkan Yardımcısı
Anıl Aydın

Devamını Oku

Zerrin Fitoz
Genel Sekreter

Zerrin Fitoz 1981 tarihinde Amasya’da doğmuş daha sonra Bursa’ya yerleşerek ilk ve ortaöğrenimini Bursa’da tamamlamıştır. Zübeyde Hanım Anadolu Lisesinin resim bölümünden mezun olduktan sonra Trakya Üniversitesi grafik tasarım bölümünü bitirmiştir. Rusya’da iç mimari üzerine eğitim almış ve Malta’da dil eğitimini tamamlamıştır. 2002 yılının ekim ayında tam hizmet reklam ajansı olarak Zer Adworks firmasını kurmuştur. Tasarımcı olarak bir çok projeye imza atmıştır. 2013 yılında  yaratıcı kimliğini kullanarak bir proje geliştirmiş ve Türkiye’de ilk defa çocukların isimlerine özel etiketler yapan www.okuletiketi.com sitesini ve 2014 yılında dekorasyon ve fuar standları yapan Zer interior design firmalarını kurmuştur. Üç sektörde de atılımları ile başarılı olmuş ve 15 yıldır sektörde yenilikçi ve yaratıcı kimliğiyle yer almaya devam etmektedir.

Devamını Oku

Yönetim Kurulu Üyesi
Fatih Ceylan

Devamını Oku